خوب باید بگم توی این شرایطی که پیش اومد هيچ كدوم نده نبودن ولی عوضش راهمون رو عوض کردیم و توی یه روستای بکر و بارونی یه زمین یم تا اونجوری که خودمون دوست داریم بسازیمش!!! بیشتر پس اندازمون رو دادیم رفت. حالا دیگه باید توی فکر ساختش باشیم. همسری حسابی انرژی داره و رفته توی دل کار. منم که کلی ذوق می کنم و هر از گاهی استرس می گیرم و کلاً یه جور دیگه شده زندگیمون. به خودمون یه سال زمان دادیم تا همه چیز رو تموم کنیم. خیلی هیجان خوب همراه با ترسی داریم. ایشاله که همه چیز به خیر و خوبی پیش بره. برنامه های زیادی داریم. دلمون میخواد یه باغ ویلای شیک برای آینده بسازیم توی یه محیط بکر روستایی و کلی حال کنیم.

دیگه به این فکر نمی کنم کار درستی بود یا نه، فقط به این فکر میکنم که تا آخرش کار رو به خوبی انجام بدیم. خدایا خودت کمک کن از پسش بربیاییم. خودت کمک کن اونی که می خوایم بشه. خدایا پیشمون باش تا به خوبی این دوره از زندگیمون هم بگذره و نتیجه اش راضی کننده و خوب باشه.

خوبی ,داریم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده هر چی که بخوای پیک دانش خردمندان mamozi مدرسه خانه ای سرنوشت ساز MFH ▀▄▀عجایب و باورنکردنی ها▀▄▀ ابرانه تجهیزات اندازه گیری یونیتی در ایران